YAZARLIK BAŞVURUSU

.gezginsonokurvegezer.com ekibi olarak çıktığımız bu yolculukta “yolculuğumuza katılmak isteyen” arkadaşlar için kapımız size her daim açık. okurvegezer.com yazarı olmak istiyorsanız bize ulaşmak için aşağıdaki adresleri kullanabilirsiniz.

bilgi@okurvegezer.com
okurvegezer@outlook.com

 

 

 

 


 

okurvegezer.com yazarlık sözleşmesi:

Sitede yazılan içeriklerin telif hakkı yazarına, yayın hakkı “okurvegezer.com”a ait olup bu içerikler “5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu” çerçevesinde korunmaktadır.

Yazıları yayınlamak yazarın rızasına bağlıdır ve yazar istediği zaman yazısını siteden kaldırabilir.

Yazar yayınladığı içerik için “okurveyazar.com”dan herhangi bir ücret talep edemez, bu içerikler “okurveyazar.com”dan tahsil edilebilecek hiç bir mali hak doğurmaz.

okurvegezer.com’a gönderilen yazılar sosyal paylaşım sitelerinde “okurvegezer” üye adı altında yayımlanabilirler.

“okurvegezer.com” çeşitli editöryal gereklilikler (yazıya fotoğraf atanması, mizanpaj uyumu, yazım denetimi ve düzeltimi) sebebi ile içerikte ufak tefek değişiklikler yapabilir ya da yazarlardan gerekli düzeltmeleri yapmalarını isteyebilir.

Yazılar; hakaret, aşağılama, küfür, ağır itham, iftira ve yasal olmayan içerik barındıramaz. Bu tür içerik barındıran yazılar haber verilmeksizin siteden kaldırılır.

Yazarın hiç bir adres ve telefon bilgisi verme zarureti yoktur. Yazarlar asgari iletişim için en az e-posta adresini paylaşmalıdır.

“okurvegezer.com”da yayınlanan yazılar özgün içerik olmak zorundadır. Yazarın kişisel ve/veya kendine ait kurumsal sitesinde, harici internet sitelerinde bu yazıları paylaşmasında sakınca yoktur.

Başkalarına ait yazılar paylaşan yazarların hesabı haber verilmeksizin, uyarı yapılmaksızın dondurulur/silinir ve daha önce yayınladığı tüm yazılar siteden kaldırılır.

“okurvegezer.com” haber vermeksizin herhangi bir yazarın hesabını dondurabilir/askıya alabilir/ tümüyle silebilir.

Yazarlık başvurusu yapan ve başvurusu kabul edilip hesabı açılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Yazarlık başvurusu yapmak için aşağıdaki mail adreslerine ileti gönderebilirsiniz.

okurvegezer@outlook.com

 

 

 

Bu internet sitesi içeriğinde yer alan tüm eserler “www.okurvegezer.com”un içerik sağlayıcısı yazarlarına ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu çerçevesinde korunmaktadır. Yazarlar bireysel olarak, oluşturdukları içerikten sorumludurlar.